Milliken Mills vs. Bur Oak SS
(16-25, 23-25)
|
3:30 PM
|
Bur Oak SS |
Father McGivney vs. Middlefield
(19-25, 25-23, 5-15)
|
3:30 PM
|
Bur Oak SS |
Middlefield vs. Bur Oak SS
(19-25, 12-25)
|
4:30 PM
|
Bur Oak SS |
Father McGivney vs. Milliken Mills
(11-25, 25-20, 15-10)
|
4:30 PM
|
Bur Oak SS |
Dr. G.W. Williams vs. Dr. J.M. Denison
(19-25, 18-25)
|
3:30 PM
|
Dr J M Denison SS |
Our Lady Of The Lake vs. St. Maximilian
(15-25, 8-25)
|
3:30 PM
|
Dr J M Denison SS |
St. Maximilian vs. Dr. G.W. Williams
(25-19, 25-14)
|
4:30 PM
|
Dr J M Denison SS |
Our Lady Of The Lake vs. Dr. J.M. Denison
(7-25, 11-25)
|
4:30 PM
|
Dr J M Denison SS |
Westmount vs. Richmond Green SS
(26-24, 24-26, 10-15)
|
3:30 PM
|
Richmond Green SS |
Our Lady Queen Of The World vs. Stephen Lewis SS
(24-26, 25-13, 15-2)
|
3:30 PM
|
Richmond Green SS |
Our Lady Queen Of The World vs. Richmond Green SS
(25-22, 25-11)
|
4:30 PM
|
Richmond Green SS |
Westmount vs. Stephen Lewis SS
(25-17, 20-25, 7-15)
|
4:30 PM
|
Richmond Green SS |
Bayview SS vs. Thornlea SS
(25-15, 25-15)
|
3:30 PM
|
Thornlea SS |
Renaissance ESC vs. St. Robert
(22-25, 22-25)
|
3:30 PM
|
Thornlea SS |
St. Robert vs. Thornlea SS
(25-20, 25-11)
|
4:30 PM
|
Thornlea SS |
Bayview SS vs. Renaissance ESC
(16-25, 7-25)
|
4:30 PM
|
Thornlea SS |
Maple High School vs. Hodan Nalayeh SS
(18-25, 25-23, 10-15)
|
3:30 PM
|
Tommy Douglas SS |
Emily Carr vs. Tommy Douglas SS
(11-25, 17-25)
|
3:30 PM
|
Tommy Douglas SS |
Emily Carr vs. Hodan Nalayeh SS
(14-25, 6-25)
|
4:30 PM
|
Tommy Douglas SS |
Maple High School vs. Tommy Douglas SS
(25-16, 18-25, 15-12)
|
4:30 PM
|
Tommy Douglas SS |
St. Joan Of Arc vs. Toronto District Christian
(21-25, 10-25)
|
3:30 PM
|
Toronto District Christian HS |
Holy Cross vs. Father Bressani
(25-17, 25-20)
|
3:30 PM
|
Toronto District Christian HS |
Holy Cross vs. St. Joan Of Arc
(25-22, 27-25)
|
4:30 PM
|
Toronto District Christian HS |
Father Bressani vs. Toronto District Christian
(25-22, 16-25, 5-15)
|
4:30 PM
|
Toronto District Christian HS |