Monday, February 12, 2024 | |||
TEAMS | TIME | LOCATION | |
Tuesday, February 13, 2024 - PLAYOFFS | ||||||||||||||||||||
TEAMS | TIME | LOCATION | ||||||||||||||||||
St. Brother Andre vs. Cardinal Carter (17-25, 25-17, 25-15, 25-18, -) | 4:00 PM | Cardinal Carter CHS | ||||||||||||||||||
Huron Heights vs. Dr. G.W. Williams (7-25, 16-25, 25-19, 13-25, -) | 4:00 PM | Dr G W Williams SS | ||||||||||||||||||
Pierre Elliott Trudeau vs. Father McGivney (21-25, 24-26, 13-25) | 4:00 PM | Father Michael McGivney CA | ||||||||||||||||||
Markham District vs. Richmond Hill HS (20-25, 22-25, 25-21, 27-25, 12-15) | 4:00 PM | Richmond Hill HS | ||||||||||||||||||
Markville vs. St. Augustine (22-25, 25-22, 22-25, 25-21, 15-6) | 4:00 PM | St Augustine CHS | ||||||||||||||||||
Sir William Mulock vs. St. Theresa Of Lisieux (18-25, 25-17, 19-25, 25-8, 15-12) | 4:00 PM | St Theresa Of Lisieux CHS | ||||||||||||||||||
Holy Cross vs. Stouffville (17-25, 25-11, 22-25, 10-25, -) | 4:00 PM | Stouffville DSS |
Wednesday, February 14, 2024 - PLAYOFFS | |||||
TEAMS | TIME | LOCATION | |||
Renaissance ESC vs. Hodan Nalayeh SS (20-25, 25-22, 25-18, 24-26, 14-16) | 4:00 PM | Hodan Nalayeh Secondary School | |||
Toronto District Christian vs. King City SS (22-25, 21-25, 23-25) | 4:00 PM | King City SS |
Thursday, February 15, 2024 - PLAYOFFS | ||||||||||||||||||||||||||
TEAMS | TIME | LOCATION | ||||||||||||||||||||||||
Dr. J.M. Denison vs. Aurora HS (21-25, 20-25, 7-25) | 4:00 PM | Aurora HS | ||||||||||||||||||||||||
Stouffville vs. Bill Hogarth SS (11-25, 8-25, 19-25) | 4:00 PM | Bill Hogarth SS | ||||||||||||||||||||||||
Sir William Mulock vs. Bur Oak SS (12-25, 21-25, 6-25) | 4:00 PM | Bur Oak SS | ||||||||||||||||||||||||
Dr. G.W. Williams vs. Newmarket HS (25-12, 25-23, 23-25, 25-19, -) | 4:00 PM | Newmarket HS | ||||||||||||||||||||||||
Markville vs. Sacred Heart (4-25, 16-25, 16-25) | 4:00 PM | Sacred Heart CHS | ||||||||||||||||||||||||
Father McGivney vs. St. Maximilian (24-26, 19-25, 20-25) | 2:30 PM | St Maximilian Kolbe CHS | ||||||||||||||||||||||||
St. Brother Andre vs. St. Robert (6-25, 18-25, 12-25) | 4:00 PM | St Robert CHS | ||||||||||||||||||||||||
Father Bressani vs. Thornlea SS (9-25, 13-25, 14-25) | 4:15 PM | Thornlea SS | ||||||||||||||||||||||||
Richmond Hill HS vs. Tommy Douglas SS (24-26, 18-25, 21-25) | 4:00 PM | Tommy Douglas SS |
Friday, February 16, 2024 | |||
TEAMS | TIME | LOCATION | |
Saturday, February 17, 2024 | |||
TEAMS | TIME | LOCATION | |
Sunday, February 18, 2024 | |||
TEAMS | TIME | LOCATION | |