Thursday, February 16, 2023 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
TEAMS | TIME | LOCATION | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Huron Heights vs. King City SS (25-21, 19-25, 15-8) | 4:30 PM | King City SS | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Milliken Mills vs. Bill Hogarth SS (5-25, 15-25) | 3:30 PM | Stouffville DSS | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Markville vs. Stouffville (26-24, 25-11) | 3:30 PM | Stouffville DSS | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Markville vs. Bill Hogarth SS (19-25, 13-25) | 4:30 PM | Stouffville DSS | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Milliken Mills vs. Stouffville (21-25, 16-25) | 4:30 PM | Stouffville DSS | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Father Bressani vs. Hodan Nalayeh SS (25-8, 25-15) | 3:30 PM | Tommy Douglas SS | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Westmount vs. Tommy Douglas SS (7-25, 7-25) | 3:30 PM | Tommy Douglas SS | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Hodan Nalayeh SS vs. Tommy Douglas SS (9-25, 8-25) | 4:30 PM | Tommy Douglas SS | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Father Bressani vs. Westmount (25-12, 25-15) | 4:30 PM | Tommy Douglas SS | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Our Lady Queen Of The World vs. Toronto District Christian (17-25, 10-25) | 3:30 PM | Toronto District Christian HS | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alexander Mackenzie vs. Holy Cross (15-25, 17-25) | 3:30 PM | Toronto District Christian HS | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Our Lady Queen Of The World vs. Holy Cross (25-19, 10-25, 12-15) | 4:30 PM | Toronto District Christian HS | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alexander Mackenzie vs. Toronto District Christian (26-24, 22-25, 11-15) | 4:30 PM | Toronto District Christian HS |
Friday, February 17, 2023 | |||
TEAMS | TIME | LOCATION | |
Saturday, February 18, 2023 | |||
TEAMS | TIME | LOCATION | |
Sunday, February 19, 2023 | |||
TEAMS | TIME | LOCATION | |
Monday, February 20, 2023 | |||
TEAMS | TIME | LOCATION | |
Tuesday, February 21, 2023 | |||||||||||
TEAMS | TIME | LOCATION | |||||||||
Sacred Heart vs. Dr. J.M. Denison (25-22, 25-19) | 3:30 PM | Dr J M Denison SS | |||||||||
King City SS vs. St. Maximilian (25-11, 25-20) | 3:30 PM | Dr J M Denison SS | |||||||||
King City SS vs. Sacred Heart (6-25, 13-25) | 4:30 PM | Dr J M Denison SS | |||||||||
St. Maximilian vs. Dr. J.M. Denison (12-25, 25-22, 12-15) | 4:30 PM | Dr J M Denison SS |
Wednesday, February 22, 2023 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
TEAMS | TIME | LOCATION | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Middlefield vs. Milliken Mills (25-16, 25-7) | 3:30 PM | Milliken Mills HS | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Markham District vs. Bill Hogarth SS (9-25, 13-25) | 3:30 PM | Milliken Mills HS | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Middlefield vs. Bill Hogarth SS (11-25, 15-25) | 4:30 PM | Milliken Mills HS | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Markham District vs. Milliken Mills (15-25, 21-25) | 4:30 PM | Milliken Mills HS | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Aurora HS vs. Huron Heights (25-23, 16-25, 12-15) | 3:30 PM | Sutton DHS | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Dr. G.W. Williams vs. Sutton District (25-14, 25-9) | 3:30 PM | Sutton DHS | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Aurora HS vs. Dr. G.W. Williams (16-25, 7-25) | 4:30 PM | Sutton DHS | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Huron Heights vs. Sutton District (25-19, 25-12) | 4:30 PM | Sutton DHS | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Alexander Mackenzie vs. Westmount (25-20, 25-13) | 3:30 PM | Westmount CI | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Toronto District Christian vs. Tommy Douglas SS (9-25, 9-25) | 3:30 PM | Westmount CI | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Tommy Douglas SS vs. Alexander Mackenzie (25-9, 25-16) | 4:30 PM | Westmount CI | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Toronto District Christian vs. Westmount (25-23, 25-21) | 4:30 PM | Westmount CI |