Saturday, February 4, 2023 | |||
TEAMS | TIME | LOCATION | |
Sunday, February 5, 2023 | |||
TEAMS | TIME | LOCATION | |
Monday, February 6, 2023 | |||
TEAMS | TIME | LOCATION | |
Tuesday, February 7, 2023 - PLAYOFFS | ||||||||||||||||||||||||||||||||
TEAMS | TIME | LOCATION | ||||||||||||||||||||||||||||||
Tommy Douglas SS vs. Bill Crothers SS (16-25, 33-31, 21-25, 14-25, -) | 4:00 PM | Bill Crothers SS | ||||||||||||||||||||||||||||||
St. Brother Andre vs. Bill Hogarth SS (14-25, 13-25, 17-25) | 4:00 PM | Bill Hogarth SS | ||||||||||||||||||||||||||||||
Westmount vs. Emily Carr (18-25, 27-25, 11-25, 19-25, -) | 4:00 PM | Emily Carr SS | ||||||||||||||||||||||||||||||
Maple High School vs. Father Bressani (0-25, 25-0, 25-0, 25-0, -) | 4:00 PM | Father Bressani CHS | ||||||||||||||||||||||||||||||
St. Joan Of Arc vs. Holy Cross (25-18, 12-25, 11-25, 25-13, 9-15) | 4:00 PM | Holy Cross CA | ||||||||||||||||||||||||||||||
St. Elizabeth vs. Markham District (14-25, 9-25, 12-25) | 4:00 PM | Markham DHS | ||||||||||||||||||||||||||||||
Dr. J.M. Denison vs. Renaissance ESC (12-25, 11-25) | 3:30 PM | Renaissance ESC | ||||||||||||||||||||||||||||||
Dr. G.W. Williams vs. King City SS (25-13, 25-16) | 3:30 PM | Renaissance ESC | ||||||||||||||||||||||||||||||
Dr. G.W. Williams vs. Dr. J.M. Denison (25-10, 25-8) | 4:30 PM | Renaissance ESC | ||||||||||||||||||||||||||||||
King City SS vs. Renaissance ESC (25-23, 25-18) | 4:30 PM | Renaissance ESC | ||||||||||||||||||||||||||||||
Middlefield vs. Stouffville (10-25, 14-25, 10-25) | 4:00 PM | Stouffville DSS |
Wednesday, February 8, 2023 - PLAYOFFS | |||
TEAMS | TIME | LOCATION | |
Our Lady Queen Of The World vs. Alexander Mackenzie (28-26, 25-17, 25-18) | 4:00 PM | Alexander Mackenzie HS |
Thursday, February 9, 2023 - PLAYOFFS | ||||||||||||||||||||||||||
TEAMS | TIME | LOCATION | ||||||||||||||||||||||||
Emily Carr vs. Bayview SS (11-25, 20-25, 18-25) | 4:00 PM | Bayview SS | ||||||||||||||||||||||||
Stouffville vs. Hodan Nalayeh SS (25-16, 20-25, 25-21, 27-25, -) | 3:30 PM | Hodan Nalayeh Secondary School | ||||||||||||||||||||||||
Bill Hogarth SS vs. Huron Heights (25-20, 25-20, 25-17) | 4:00 PM | Huron Heights SS | ||||||||||||||||||||||||
Maple High School vs. Markville (18-25, 12-25, 10-25) | 2:00 PM | Markville SS | ||||||||||||||||||||||||
Thornhill SS vs. Our Lady Of The Lake (26-24, 13-25, 25-21, 25-15, -) | 4:00 PM | Our Lady Of The Lake CHS | ||||||||||||||||||||||||
Markham District vs. Richmond Green SS (25-13, 25-10, 25-14) | 4:00 PM | Richmond Green SS | ||||||||||||||||||||||||
Bill Crothers SS vs. Richmond Hill HS (17-25, 15-25, 16-25) | 4:00 PM | Richmond Hill HS | ||||||||||||||||||||||||
Holy Cross vs. St. Jean De Brebeuf CHS (22-25, 14-25, 25-22, 18-25, -) | 3:30 PM | St Jean De Brebeuf CHS | ||||||||||||||||||||||||
Pape Francois vs. Woodbridge College (10-25, 16-25, 8-25) | 4:00 PM | Woodbridge College |
Friday, February 10, 2023 | |||
TEAMS | TIME | LOCATION | |