Saturday, October 14, 2023 | |||
TEAMS | TIME | LOCATION | |
Sunday, October 15, 2023 | |||
TEAMS | TIME | LOCATION | |
Monday, October 16, 2023 | |||||||||||
TEAMS | TIME | LOCATION | |||||||||
St. Theresa Of Lisieux vs. Renaissance ESC (28-26, 25-22) | 3:30 PM | Aurora HS | |||||||||
Maple High School vs. Aurora HS (25-19, 25-21) | 3:30 PM | Aurora HS | |||||||||
St. Theresa Of Lisieux vs. Aurora HS (25-22, 25-13) | 4:30 PM | Aurora HS | |||||||||
Maple High School vs. Renaissance ESC (25-18, 19-25, 15-6) | 4:30 PM | Aurora HS |
Tuesday, October 17, 2023 | |||||||||||||||||||||||
TEAMS | TIME | LOCATION | |||||||||||||||||||||
Pierre Elliott Trudeau vs. Markham District (22-25, 24-26) | 3:30 PM | Bur Oak SS | |||||||||||||||||||||
Father McGivney vs. Bur Oak SS (25-27, 21-25) | 3:30 PM | Bur Oak SS | |||||||||||||||||||||
Pierre Elliott Trudeau vs. Bur Oak SS (25-23, 25-19) | 4:30 PM | Bur Oak SS | |||||||||||||||||||||
Father McGivney vs. Markham District (18-25, 23-25) | 4:30 PM | Bur Oak SS | |||||||||||||||||||||
Bill Hogarth SS vs. Middlefield (25-17, 20-25, 15-11) | 3:30 PM | Unionville HS | |||||||||||||||||||||
Markville vs. Unionville HS (28-26, 25-20) | 3:30 PM | Unionville HS | |||||||||||||||||||||
Middlefield vs. Unionville HS (25-22, 25-21) | 4:30 PM | Unionville HS | |||||||||||||||||||||
Bill Hogarth SS vs. Markville (25-18, 25-22) | 4:30 PM | Unionville HS |
Wednesday, October 18, 2023 | |||||||||||
TEAMS | TIME | LOCATION | |||||||||
St. Maximilian vs. Tommy Douglas SS (17-25, 25-16, 8-15) | 3:30 PM | Hodan Nalayeh Secondary School | |||||||||
Richmond Hill HS vs. Hodan Nalayeh SS (23-25, 9-25) | 3:30 PM | Hodan Nalayeh Secondary School | |||||||||
Tommy Douglas SS vs. Hodan Nalayeh SS (21-25, 20-25) | 4:30 PM | Hodan Nalayeh Secondary School | |||||||||
St. Maximilian vs. Richmond Hill HS (19-25, 25-19, 11-15) | 4:30 PM | Hodan Nalayeh Secondary School |
Thursday, October 19, 2023 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
TEAMS | TIME | LOCATION | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Bill Hogarth SS vs. Bur Oak SS (18-25, 25-23, 15-13) | 3:30 PM | Bur Oak SS | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Unionville HS vs. Markham District (27-25, 12-25, 10-15) | 3:30 PM | Bur Oak SS | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Bill Hogarth SS vs. Markham District (25-23, 23-25, 10-15) | 4:30 PM | Bur Oak SS | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Unionville HS vs. Bur Oak SS (25-15, 18-25, 15-11) | 4:30 PM | Bur Oak SS | |||||||||||||||||||||||||||||||||
St. Augustine vs. Pierre Elliott Trudeau (14-25, 25-15, 5-15) | 3:30 PM | PE Trudeau HS | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Stouffville vs. Father McGivney (25-19, 22-25, 15-11) | 3:30 PM | PE Trudeau HS | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Stouffville vs. Pierre Elliott Trudeau (22-25, 25-21, 15-12) | 4:30 PM | PE Trudeau HS | |||||||||||||||||||||||||||||||||
St. Augustine vs. Father McGivney (21-25, 21-25) | 4:30 PM | PE Trudeau HS | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Renaissance ESC vs. Thornlea SS (23-25, 25-17, 15-13) | 3:30 PM | Thornlea SS | |||||||||||||||||||||||||||||||||
St. Robert vs. Aurora HS (23-25, 21-25) | 3:30 PM | Thornlea SS | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Aurora HS vs. Thornlea SS (25-21, 25-13) | 4:30 PM | Thornlea SS | |||||||||||||||||||||||||||||||||
St. Robert vs. Renaissance ESC (25-18, 25-22) | 4:30 PM | Thornlea SS |
Friday, October 20, 2023 | |||
TEAMS | TIME | LOCATION | |